| justroro a întrebat:

Hei tuphappy imi puteti da si mie niste manele(mda laughing ) triste/de jale? Nu scrieti pur si simpu pe youtube 'manele de jale' ca nu ma ajutati.Dati-mi melodii pe care le stiti si care va plac. Ceva gen 'Prietenii mei' de la Liviu Guta, daca stiti despre ce vorbesc laughing)

1 răspuns:
| BubbleWhitee a răspuns:

Nu ascult foarte des manele, dar am si eu cateva pe care le ascult atunci cand sunt suparatalaughing
-Sorinel Pustiu-Prieten drag
-Florin Salam-De-ar trece viata mai usor
-Copilul de aur-Vreau doar un lucru sa-ti mai spun
-Copilul de aur ft. Laura Vass-Am gresit amandoi
-Denisa-Mi-e dor
Nu stiu daca sunt chiar la cererea ta, dar...cam astea le ascult eu cand sunt trista. laughing Sper ca te-am ajutathappy