| cinevaiubestepealtcineva a întrebat:

Heiibig grin.Este o melodie pe disney channel cu o fata (satena) si un baiat(brunet) {[(ei sunt din romania laughing )]}big grin. Cum se numestebatting eyelashes? primul care raspunde corect primeste FUNDA!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noni Ene si Miruna Oprea- I Wouldn't Change A Thing

9 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Noni ene si miruna oprea - I Wouldn't Change A Thing
http://www.youtube.com/watch?v=SVS8EN9HA6U

| IepurashRocker a răspuns:

Miruna Oprea si Noni Ene - Woudn't change a thing / Nu as schimba nimic
http://www.youtube.com/watch?v=Zf2q5svw__o

| Elial a răspuns:

E cumva "look for the sun"

Sau Noni si Miruna - Wouldn't Change a Thing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Iti voi raspunde pe fata blonda-satena o cheama Miruna Oprea si este castigatoare concursului remiului disney (la cantat). Numele de scena al baiatului este Noni Ene.Melodia se numeste Wouldn't Change A Thing!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noni ene si emanuela oprea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miruna Oprea si Noni Ene

| panteraROZ a răspuns:

Melodia se numeste "I Wouldn't change a thing" si este cantata de Miruna Oprea si Noni.