| Debbiee a întrebat:

Eu cu încă 2 prietene vrem sa ne facem o trupă să cântăm muzică hip-hop! Versurile să le facem noi etc. Dar nu ştim ce nume să punem! Ne puteţi da nişte idei?happy Mulţumim! Fundă!

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Hei...asta am vrut si eu sa fac cu niste prietene laughingdar acum numai avem timp ca trebuie sa ne punem mai mult pe invatat, dar avand in vedere ca hip hop are legatura cu graffiti eu vroiam sa se numeasca ''GRAFF''/graffy ...acum nu stiu.trebuie sa va placa tuturor si sa va ganditi impreuna.
xoxo si bafta!

1 răspuns:
| izabela_3948 a răspuns:

Eu zic sa va puneti un nume frumos cum ar fi distroi.Idestul de fainnu?