| FreaxxKid a întrebat:

Buna TPU happyEu si cateva prietene neam facut o trupa pop-rock si nu stim ce nume sa ne punem, ne puteti da niste idei? (dau funda pentru cele mai reusite nume)

4 răspunsuri:
| 985436982 a răspuns:

Eu iti zic asa: DACA o sa ajungeti cunoscute, si o sa va intrebe cineva 'cum v-ati inventat numele?' sau asa. voi ce spuneti? "Paai. am intrebat pe TPU." frumos nu?laughing
Si @madykitty "Girls rules" nici macar nu e corect. Invata limba engleza inainte sa vi cu cacaturi din astea da? big grin

| PandaisHere a răspuns:

Toxic girls,girls rules, funky club, sau din initialele prenumelor puteti forma cuvintebig grinbig grin mult succes si cat mai multe hit-uri!:*

| OnutsaXD a răspuns:

The Raven

| Robyyyy96 a răspuns:

Ghost Rock