| cristina6666 a întrebat:

Eu si niste prietene de ale mele vrem sa ne facem un vlog si nu stim ce nume sa punem... Cateva idei? Cel mai bun raspuns primeste funda

6 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Păi dacă doriți să faceți un vlogg și nici nu aveți imaginație pentru ai scoate numele cred că mai bine vă lăsați.
Anyway, eu mi-aș intortochia numele și ar ieși ''Atez Nimpia''.

| Seepty a răspuns:

Ai putea sa-i punet numele NoiFetele sau SweetGirl's.

| Dennisz a răspuns:

Poti gasi milioane de combinati pentru nume, dar in primul rand ar trebui sa ne spui, despre ce anume este vlog-ul, pe ce se axeaza (amuzament, stiri, moda, etc), ca sa stim ce nume sa alegem.

| cristina6666 explică (pentru Dennisz):

Amuzament

| Dennisz a răspuns (pentru cristina6666):

Laughin'Style
FunRoll
MagicV
Sau alte nume care va reprezinta pe voi.

| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Pe ce se axeaza vlog-ul?happy