| Alecsiaaa09 a întrebat:

Vreau sa va rog sa-mi sugerati niste melodii pentru adolescenti gen "C.I.A - Unde e ea" si Bullet dar care sa nu fie cunoscute neaparat. Vreau doar melodii pe care le-ati ascultat si va plac, nu liste de pe google.Cu cat mai multe, cu atat mai bine.
Mulumesc anticipat. FUNDA.

2 răspunsuri:
| SisMusic a răspuns:

Depinde si ce gen daca tu ai dat un exemplu care inchina un pic spre hip hop uite cateva melodii!:

Bitza-Aripi frante

Bitza-Sinuciderea unui inger

Parazitii-17 ani

Bitza feat. Grasu XXL-pofta de viata

Bitza-Din bara-n bara

Acestea sunt doar cateva sentimentale si mai mai light sper sa-ti placa!
Bafta in continuare!