| Malina_2552 a întrebat:

Hello! :*. Nu stiti un site de unde pot downloada "program de micsorat melodii "?batting eyelashes. daca stie cineva repede va rog! multumesc! :*

4 răspunsuri:
| dantedante a răspuns:

Daca ai nero foloseste l
nero - audio - edit audio
foarte simplu

| PieceSign94 a răspuns:

Poti folosi si Windows Movie Makerwinking el acela il folosesc.

| miimi. a răspuns:

Scrie pe google "Mp3 Knife download" il descarci, il instalezi si este usor de folosit o sa vezi:*.

| elizzax a răspuns:

Gen sa le modifici si sa salvezi numai o parte? incearca AUDACITY cred ca poti sa il downloadezi de pe softpedia.com