| ashley26pink a întrebat:

Hello TPU! Stie cineva melodii in romana despre iubire, dragoste, sau altfel?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

FUEGO - Eu nu te intreb, Cu iubirea mea, Poveste de iubire, Te voi iubi la noapte
Gh. Gheorghiu - Unde dragoste nu e, nimic nu e, Eu sunt iubitul care te iubeste, Prima iubire, Si cat te-am iubit
Holograf - Sa nu-mi iei niciodata dragostea, N-am iubit pe nimeni asa cum te-am iubit pe tine, Doar o viata nu-mi ajunge sa iubesc
Ovidiu Comornic - Esti mireasa vietii mele, Te iubesc, Asculta-ma iubita mea
Talisman - Nopti de lacrimi, N-am sa te uit, E ziua ta iubit-o
Adrian Enache - O singura noapte, Ta iubesc, Intr-o zi, Esti o simpla amintire
Compact - Fata din vis, Dupa ani si ani, O noapte si-o zi, Te voi iubi mereu, Am nevoie de tine, Trenul pierdut, Sa te gandesti la mine
3 Sud Est - Iubire, De dorul tau, Clipe
O-Zone - Dragostea din tei, Numai tu, Despre tine
Stefan Banica - Unloc in inima ta, Poveste, Mi-e dor de ochii tai
TAXI - Jumatatea mea, Ai inchis marea in ochi, Ea inca ma iubeste
VOLTAJ - Scrisoarea, N-ajunge
CARGO - Daca ploaia s-ar opri

3 răspunsuri:
| BountyLoverXD a răspuns:

Super Love, horia brenciu sau stefan banica, nu stiu sigur, scrie asa simplu super love