| doareu_1866 a întrebat:

Helloo. care stie ceva site-uri unde pot gasi partituri pentru flaut.happy sau orice legat de acest instrument.happy helpp pls straight face :*

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| doareu_1866 explică:

Mersi :*

| doareu_1866 explică:

Sal elena. pai am 18 ani happy da eu cant la flaut. dar imi trebuiau niste partituri pentru niste copii, sa'i invat!

| IIOverII a răspuns:

As fi bucuros sa iti trimit metoda dupa care lucreaza fratele meu cu studentii lui, daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nopp nu am nici un raspunscrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la biblioteca judeteana din judetul tau ca gasesti acolo ce vrei. Si eu sunt pianist si cand nu am de unde de acolo iau. Sper sa te ajute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imslp.org

| SellenaEllena a răspuns:

Buna.cati ani ai? tu canti la flaut? scuze, dar din pacate nu stiu site-uri cu partituri.imi pare rau