| Alexandra95_7739 a întrebat:

Hellooo :*. Am nevoie de ajutor. In reclama de la Vocea Romaniei dp PROTV canta un baiat cu ochelari dar nu stiu cum se numeste melodia si nu am retinut vreun vers sau ceva. stiu doar ca il arata pe Horia Brenciu care asculta melodia. va rog frumos sa ma ajutati.

Mersii :*
Funda pentru. cel mai rapid raspuns.

6 răspunsuri:
| DeathBat6661 a răspuns:

Kings Of Leon-Use Somebody
La asta te referi?

| Alexandra95_7739 explică:

Nuu. stiu ca era roman dar canta o melodie in engleza.

| Alexandra95_7739 explică:

Nu. tocmai asta am spus. ca este roman dar canta o melodie in engleza. iar in spot ii arata pe Horia si Marius.

| FadyCox a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ZaJ_ub9ps58&feature=channel_video_title Buna ^ ^ am cautat aceea melodie foarte mult ( Din spotul publicitar Vocea romaniei de pe ProTv era un baiat blond cu ochelari. si canta versurile ( "It's sad,so sad, It's a sad, sad situation)... intr-un final am reusit sa o gasesc, inainte de asta am citit intrebarea ta si am zis sa iti dau o mana de ajutor : Blue - Sorry Seems To Be The Hardest Word feat. Elton John lyrics
la min. 1:24 vei auzii versurile : " It's sad,so sad,It's a sad, sad situation, And it's getting more and more. ( Sper ca ti-am fost de ajutor)