| iuliutsa7 a întrebat:

Hey! happy
Am si eu o mare rugaminte! Deci.acum ceva timp am auzit o melodie. si nu imi pot sa seama cum se numeste. partea buna.[sa spun asa]. este ca am putut retine un vers.laughing cred ca era ceva de genu " Si vreau sa ma simt liber sa zbor.prin viata sa trec putin mai usor!, Si crred ca mai era ceva cu " As vrea sa ma inec intr-o sticla de vin! Deci cinee cunoastee versurilee acesteaa. Va rogg multt, spuneti-mi titlul si cine o canta! love struck. funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Clauditza21 a răspuns:

Keo-Liber; asa se numeste melodia. uite si link : http://www.youtube.com/watch?v=kDuGDavcpl4

3 răspunsuri:
| Madalichka a răspuns:

Cred ca e Keo - Liber

| Ramona1 a răspuns:

Melodia este cantata de Keo-liber.

| iuliutsa7 explică:

Multumescc pentru raspunsurii! love struck