| dedeuh a întrebat:

Hey, caut o melodie care incepe cam asa "we gonna hit the floor" iar dupa asta zice ceva la refren"i wanna scream i wanna dance i need a hot girl" si dupa aia ceva cu touch her...nu inteleg ff bine versurile daca puteti sa ma ajutati va roggggg, canta un baiat si o fata e mai house romanesc... fundita:*

8 răspunsuri:
| dedeuh explică:

Nu e asta melodia dar sm oricum e un fel de house romanesc...sad

| dedeuh explică:

Nu e asta melodia oricum ms...era un fel de house romanesc.sad

| dedeuh explică:

Pai canta in engleza dar house-ul romanesc suna mai altfel fata de cel strain si acum cam toate sunt in engleza chiar daca unele sunt cantate de interpreti romani si nu stiu exact daca cei care canta sunt romanai dar cam asa suna...

| dedeuh explică:

Daaa mssss de melllllllllllll...

| skydriver a răspuns:

Aaa, scuze! Partea cu house romanesc n-am observat-o! Da cum e house romanesc daca aia cant in engleza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=joL4xe5ykSU.Dony feat Elena Gheorghe - Hot Girls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dony elena gheorghe hot girl