| MaryLoveMiley a întrebat:

Hey cine este de acord cu mine ca hannah montana/miley cyrus este cea mai tare si daca puteti sa imi spuneti altima/ultimele ei melodi! Multumesc fundita

Răspuns Câştigător
| Allways a răspuns:

Si mie imi place :XX:X:X:X:X aada sa revenim Ultimele melodii sunt :Miley cyrus :-party in the usa, i can`t be tamed, who owns my heart si hannah motnana ultima i the boy

9 răspunsuri:
| тøхх a răspuns:

Hannah Montana sau Miley Virusbatting eyelashes e tot aia.winking Nu e ce-a mai tare... Ultima melodie stiu ca e who owns my heart de miley.

| Freaky a răspuns:

Nu o consider cea mai tare, insa are niste melodii foarte frumoase, reusite.Tot respectul pentru Miley pentru ceea ce este, si ca insearca sa devina o 'bad girl'. Ultima ei melodie este Who own's my heart! gogogo miley!

| cipailina a răspuns:

Sigur ca sunt de acord cu tine, si ultima ei melodie (cantata de Miley) se numeste Who Owns My Heart, iar cantata de Hannah Been Here All Along

| Ana98 a răspuns:

Hannah Montana nu e decat o pr...sta care se crede cea mai tare si profita de placerea copiileo pentru a se ridica, e jalnica. nu stiu ce atat vedeti la el, profitoare ce e.straight face

| AndreeaBia a răspuns:

O ador! ultima melodie e Gonna Get This.papa

| bella7000 a răspuns:

Sa ghicesc aveti 7, 8 anisori...multi inainte. helloo daca sunteti mai mari de atat maturizativa...da canta foarte frumos Myley si hannah dar doar miley e frumoasa

| lolipop_9038 a răspuns:

Hey ultima melodie a ei este who owns my heart (asta e cea mai noua) si can`t be tamed.

| WithNoNAME a răspuns:

Ultimele melodii a li miley cyrus sunt can't be tamed who owns my heart. when i look at you are si un film the last song in romina se numeste '' ultimul cintec''

| Mary_3202 a răspuns:

Hey! învaţă să scrii!