| EmonicaLaura a întrebat:

Hey! Cine stie niste manele de dragoste? Nu ca mi ar placea dar na...Cine imi da cele mai frumoase melodii fundita, restul vot.happy

PS:Nu vreau orice manele, cantate de cine stie ce cantaret ci de unu mai cunoscut.

Răspuns Câştigător
| bya_7051 a răspuns:

Nicolae Guta - Si tin la tine
Nicoleta Guta - Sageata lui cupidon
Florin Salam si Claudia - N-am interes sa te mint
Florin Salam - Iama viata mea in brate
Copilul de Aur si Nek - La maxim eu la tine tin
Funda?

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Tu îți dai seama că te contrazici singură? Vrei manele frumoase să el asculți, dar nu-ți plac... să fim serioși.

| wolder a răspuns:

Daaastraight face ceri manele si te crezi,, EmonicaLaura"...oh go onlaughing)

| julia221 a răspuns:

Aia de la Daniela Georfy 'Sa-mi dai un telefon din cand in cand ' laughing))
si 7 trandafiri de la Salam
nu ca as asculta eu, dar. =)