| anonim_4396 a întrebat:

Hey! cine urmareste pariu cu viata..in episodu de luni 14 mai era Vlad cu baiatul care si-a omorat tatal si nu vroia sa intre in clasa si a inceput sa dea o melodie pe fundal..cine stie va rog sa-mi spuneti...si mai era o melodie da nu mai stiu in ce episod cantata de sara si era imbracta intr-o rochie flamenco si dansa cu dima in casa lui mi se parebig grin.

Răspuns Câştigător
| KubetiiOO a răspuns:

Melodia aia cu sara si dima se cheama-bassame mucho. celalta nu stiu.happy Funda puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

Multumesc :*

| lolo12 a răspuns:

How you remind me-nickelback