| Minalore a întrebat:

Hey.cred ca stie toata, lumea ca asta seara vine Shakira la bucuresti... daca se poate.azi dupa concert sau maine imi poate spune si mie cineva cum a fost.sau daca stie careva daca se da concertul la tv(raspunsul asta il vreau bine inteles inainte de concert big grin )...Cine imi lasa primul raspuns primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| floriasdfg a răspuns:

Buna! eu stiu ca la povestiri de noapte se vor difuza secvente de la concert
si se vor difuza si pe net secvente din concert happy
si mai stiu cate ceva despre concert cum ar fi ca in deschidere canta smiley si bosquito big grin
funda? happy