| iepuras_6984 a întrebat:

Hey big grin
As dori si eu melodiile participante la eurovision din partea suediei daca se poate happy

Răspuns Câştigător
| AnaMaria42312 a răspuns:

2010 - Anna Bergendahl -This is my life - Sweden

http://www.youtube.com/watch?v=cnImIrB4ROw

cred ca asta e :) daca asta e astept fundita :D

3 răspunsuri:

Pot sa-ti dau tarile:p file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/22_top.jpg

| KlauSsliM a răspuns:

2009-Malena Ernman-La voix (Suedia) 2008-Charlotte Perrelli - Hero(Suedia) 2007-THE ARK - The Worrying Kind 2006-Carola-Invincible 2005-Martin Stenmarck-Las Vegas 2004-Sweden- It Hurts 2003-Sweden - Give me your love 2002-Afro-dite-Never let it go
2001-Friends-Listen to your heartbeat... sper ac te-am ajutat,,,big grin.astept recompensa.

| iepuras_6984 explică:

Grrr m-am referit la cele de anul acesta.