| RoseXD a întrebat:

Hey. Era o melodie mei veche a lui Nelly Furtado, iar in videoclip era imbracata intr-o rochie lunga, alba si era intr-o padure si canta(duuh). Si mai era si un nenea chel pe acolo. Stiu ca melodia te relaxa, cel putin pe mine.
Stiti cum se numeste? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| mihuge a răspuns:

Desi corespunde partial descrierii tale e foarte probabil ca aceasta melodie sa fie cea pe care o cauti: http://www.youtube.com/watch?v=4pBo-GL9SRg&ob=av2n, mai exact Nely Furtado - All Good Things

2 răspunsuri:
| RoseXD explică:

Mai* ugh.