| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a întrebat:

Hey guys! Am o intrebare urgeeeeenta. Stie cineva daca pot descarca videoclipurile de pe youtube? Si daca da, de unde? Asa, si stie cineva de unde pot sa descarc karaoke (nu negative, adica vreau cu versuri)?

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

De pe youtube poti descarca, cu moziila un program numit download helper il instalezi si cand intri pe youtube si te uiti la un clip sus in dreapta iti apare un stegulet colorat dai pe el si alegi la ce rezolutie vrei sa descarci videoclipul. e simpla treaba