| AndreeaC37 a întrebat:

Hey guys! Caut o piesa de ceva timp si nu reusesc sa o gasesc. Melodia este despre mama si o canta o tipa blonda. Ma puteti ajuta cumva? Multumesc

7 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Delia cumva?

| BroascaCuElice a răspuns:

Tipa care ii zice mamei ei ca e beata? laughing

| Simpatic a răspuns:

Prea putine informatii ai oferit.

| AndreeaC37 explică:

Am zis ca e o piesa veche nu Delia laughing si da stiu ca am oferit putine informatii dar chiar nu-mi aduc aminte mai multe laughing am cantat piesa asta la un spectacol in a 4 a

| AndreeaC37 explică (pentru BroascaCuElice):

Nu

| BroascaCuElice a răspuns (pentru AndreeaC37):

"de ziua ta mamico"? laughing

| AndreeaC37 explică (pentru BroascaCuElice):

laughing daca era asta as fi gasit-o pana acu, dar nu
Stiu ca era cantata si de astia de canta populara desi era o melodie mai melancolica, moderna