| freezy_1389 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o melodie va rog? Caut de o gramada de timp melodia din fundalul de la Mtv Stylissimo (cel vechi, cu o prezentatoare blonda) si era o melodie foarte calma, cred ca e jazz, cu o tipa care canta pe o voce joasa in stilul lui Nalin Inc sau Morcheeba si suna ceva de genul: "para pa pam pa pa paa raram raram paaaah you are always in my heart you are always in...". E melodie ambientala de mall, dar o caut de o gramada de timp si nu gasesc nimic pe google. Please! Daca o gasiti, dau o bere!

1 răspuns:
| alexander998 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar stiu una mai buna ia ascult-o http://www.youtube.com/watch?v=DfNRZ1lSquk va incepe dupa ce vorbesc aia