| kidutzaDara a întrebat:

Hey...Imi puteti da si mie cateva informatii despre Zayn Malik din One Direction! Am primit cadou un bilet la un concert de-a lor si habar nu am nimica despre aceasta trupa.Am cautat pe net dar pe toate site-urile imi dadea la fel si ma gandeam ca poate stiti voi! De exmeplu cum am gasit ca lui Harry ii plac pisicile sau ca-i place sa fie muscat de buza de jos in timpul sarutului, poate imi puteti spune si despre Zayn cate ceva!

2 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Pai este un gay nascut din cauza programului farmaciei care canta pentru faima.

| infectieacuta a răspuns:

Astia toti din One Direction nu fac altceva decat sa se macheze precum fetele ca sa para mult mai bine decat sunt si sa atraga fete laughing) altceva decat o orgie masculina nu vad la "trupa" asta.