| Vero1 a întrebat:

Hey lume! Am nevoie de ajutorul vostru...Am auzit la kiss fm o melodie(de fapt la radio nu o da toata, o da imediat dupa publicitate foarte putin) si din versuri stiu cam atat: You hear what you wanna
heard,... disappeared..., You see what you wanna seen. Atat am retinut. Si app seamana cu melodia aia de la Shakira - Gypsy. Stiti cumva cum se numeste? Msbig grin

2 răspunsuri:
| Ionii13 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=-1Xg79VxV8I
Asta e?
Nu prea seamana cu versurile care le'ai dat tu dar in fine. :))

| Vero1 explică:

Nu e asta, da mersi oricum