| nikolikky a întrebat:

Hey! pe Animax e o reclama la un film,"Joan din Arcadia" si la sfarsitul reclamei este difuzata o melodie in timp ce spune ala"Si tu crezi ca nu exista coincidente?" parca... "Atunci urmareste Joan din Arcadia". Melodia aceea imi place foarte mult si vreau sa stiu daca e ceva facut special pentru film sau doar o melodie pusa cum se pun si la reclame.Imi puteti spune daca stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Hypathia a răspuns:

Nu stiu daca melodia a fost facuta special pentru film, dar cred ca aceasta este melodia la care te referi: Joan Osborne - One Of Us.

1 răspuns:
| nikolikky explică:

Cred ca asta e
dupa intelesul versurilor in romana
mersi fff fromos.