| DenX5400342 a întrebat:

Hey. Știe careva niște piese trap, hiphop motivaționale? Gen... 8 zile din 6

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pentru mine mai motivational decat Cedry2k...cel care confirma prin "opera" sa, ca degeaba ai bani daca esti tabula rasa...
cel mai tare rapper si cel mai intelectwinking
a nu se confunda cu ascultatorii taticului trap/manele Alex Velea, ca sa-l intelegeti pe Cedry2k este nevoie de scoala vietii dar si de cititul cartilor, pentru a asculta dani mocanu in schimb nu este nevoie de vreun fel de cunoastere!
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Oriunde te duci - Guess Who
2. Egali din naștere - Ombladon