| Blanky a întrebat:

am ascultat, la radio, o melodie dar nu stiu cum se cheama zicea ceva de genu "aaaa... we love you " si parca canta si conecter, dar era sigur un barbat, nu stiu, dar mi-a placut mult.
Dau fundita pentru melodia despre care vorbesk love struck:X:X:X

Răspuns Câştigător
| bfvhjcv a răspuns:

Dj sava ft.raluk-love you
canta si connect-rlove struck

2 răspunsuri:
| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Iti zic sigur ca e dj sava si raluk- love you, am ascultat-o si eu. Ne intalnim pe mess.Bye

| capsunica13 a răspuns:

Pai, s-ar putea sa fie dj sava si raluk- love you. poti sa o iei de pe fisierul meu.big grin... funda daca se poate?