| Pisoi_9588 a întrebat:

Am auzit si eu o melodie house incepe cam asa: "i can't feel your touch and i miss you so much i wanna wanna right now...". Sau ceva de genu'. Stie cineva cine o canta si cum se numeste?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Daca iti mai amintesti ceva sau afli tu spune'mi si mie happy

| Helăăău a răspuns:

LLp feat. Aimi - Out of my way?

| axel007 a răspuns:

poate David Deejay feat. Ela Rose - I Can Feel http://www.youtube.com/watch?v=YMCMXL9-zf4 :)

| axel007 a răspuns:

Mno semanau laughing macar am ghicit ceva :d

| Pisoi_9588 explică:

Nusad

| Pisoi_9588 explică:

Nu. oricum mersii am gasit-o era big grinj Robert feat Lara-I can feel(Radio Edi)