| EvilMo a întrebat:

am vazut acum un an sau doi un video clip cu tomb raider toxic. o canta Britney Spears si se numea toxic si am vrut sal mai vad odata dar nu l-am mai gasit! adica l-am gasit dar il canta un baiat crying
dati-mi un link cu video clipul ala dar sa o cante britney spears
cat mai multe rasp va rog!

4 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=LOZuxwVk7TU

te referi la asta? :) ador mel :x

!

| Tera a răspuns:

Nu este acel videoclip cu melodia originala cantatta de Britney Spears este doar varianta cantata de baiat.

| EvilMo explică:

Nu la video clipul de la muzica ci de la jocu asta http://www.youtube.com/watch?v=Q3asVKytp_E&feature=related dar nu credeti ca l-am gasit e varianta cantat de un baiat asta pe care vilam dat