| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta si de videoclipul asta?

https://www.youtube.com/watch?v=4H5AOQHn5hQ

Eu ador si melodia si videoclipul, pur si simplu m-am indragostit de ele.
P.S. Uitati-va pana la final.

17 răspunsuri:
| Necunoscuta67 a răspuns:

Minunat

| Clorox a răspuns:

Hell no rolling on the floor

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Am mai auzit-o la radio. O ador.

| Gonrax a răspuns:

Lăsați-ne frate cu anime-urile voastre de rahat, nu ne pasă, nu mai înfunda comunitatea cu rahaturile tale de weeaboo.

| syd2 a răspuns:

Am varsat, de ce esti atat de sadist!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Gonrax):

Postez ce vreau, nu te-am obligat sa te uiti la videoclip, sau sa asculti melodia, daca nu-ti convine, cara-te de aici, ca nu am nevoie de idioti ca tine pe la intrebarile mele.

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd2):

Asta ti s-a parut sadist?

| Gonrax a răspuns (pentru Mayhem666):

Trist, foarte trist happy

| syd2 a răspuns (pentru Mayhem666):

Of, cred ca nu te-ai prins, sau reformulat, nu ai perpecut valoarea primara a ontologiei raspunsului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place adica da, videoclipul are prea mult romance (am eu o problema nu de alta dar nu suport genul asta de anime ) calitatea e buna fata de alte AMV in care scrisul nu se incadreaza cu vocea, e bine ca nu a luat partile subtritate, melodia se potriveste cu secventele acelea...pot sa spun ca imi place

| AkiseAru a răspuns:

Maica-mea nu ma lasa sa ma uit la anime rolling on the floor

| Animeking223 a răspuns:

Foarte frumos, Mi-a placut videoclipul.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru KoroSensei):

Ti-am dat like, dar am ales sa nu ma uit la tot, pentru ca deocamdata inca ma uit la Naruto, abia am terminat 85 de episoade din primul sezon, si nu vreau sa vad spoilere cu ce o sa se intample.

| Mayhem666 a răspuns (pentru KoroSensei):

A fost fain videoclipul, mi-a placut mult partea de la final cu Junko, dar videoclipul in sine a avut cam mult ecchi, si au fost si anime-uri care nu sunt deloc ecchi, dar ai gasit tu parti mai asa, si le-ai pus acolo, ca sa para ecchi, cum ar fi SAO, Sankarea, Sakurasou no pet na kanojo, Date a Live, Guilty Crown, etc. Dar per total, mi-a placut. Succes in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E de rahat, tot ce asculti tu e de rahat.