| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ce vorbeste fata asta in acest videoclip?

https://www.youtube.com/watch?v=WP_MEBR2Qgk

Eu sunt de acord cu ea!
P.S. Uitati-va pana la final.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Vorbește destul de bine și înțeleg de ce e așa, dar cu Trump a cam exagerat, în a îmbrățișa și pupa pe cineva, totuși de bună voie, nu prea cred că e agresiune sexuală și nu știu cum ar duce asta la misoginism. Fetele alea cred că sunt de acord văzându-l pe Trump, adică niciuna nu a părut deranjată așa încât să îi facă reclamă negativă deci a cam exagerat acolo.
În rest spune bine ceea ce spune, prea mulți disperați și obsedați sexual, adică e ok dacă îți place ceva, dar ține-o pentru tine, nu o da în măgării și în penibil. Acei oameni se apropie cel ma mult de regnul animal.

| HandaSei a răspuns:

Hai cu Trump președinte! E mega funny omul! ^.^

Cât despre domnișoara Anne, fără supărare, dar am doar trei cuvinte:

- Proastă

- Urâtă

- Antipatică

| T0T a răspuns (pentru HandaSei):

Pe mine sincer mă amuză modul în care arată că poate face orice vrea dacă are bani, asta reflectă societatea în care trăim cel mai bine.

https://www.youtube.com/watch?v=M49CrWQdV70

| Divy a răspuns (pentru T0T):

Toți am face asta, toți căutăm bani fără bani nu poți trăi!

| Divy a răspuns (pentru HandaSei):

Eu am închis pagina fix când spunea ea să nu închid laughing

| ℛąin a răspuns:

De acord cu ea. Și eu o urmăresc.

| Mayhem666 a răspuns (pentru ℛąin):

Imi plac mult videoclipurile pe care le face.