| →♡ мαġίςαl ♡← a întrebat:

big grin Cine imi poate da si mie o lista intreaga cu toate melodiile lui denisa si babi minune? Nu sunt fan manele ba dimpotriva le destest dar am gasit o melodie care imi placea mult big grin SI NU O GASESC. fUNDAA.

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Denisa si babi inune te voi iubi

denisa si babi minune nu pot renunta la tine

denisa si babi minune asta este noaptea mea

denisa si babi minune aproape de inima ta

babi minune si denisa parfumul tau

denisa si babi minune aproape de inima ta

babi si denisa prima iubire

babi si denisa iubi iubi

babi si denisa daca tu nu ai fi

denisa si babi de voi iubi toata viata

babi si denisa jumatate tu jumatate eu

denisa si babi minune prima iubire

babi si denisa nu mai cred in iubire

babi si denisa mi-e dor de tine

denisa si babi minune ne iubim pre mult

babi si denisa eu nu cred in vise

denisa si babi minune cand mi-e dor de tine

babi si denisa hai zi-mi pe cine

bai si denisa cu tine viata mea

babi minune si denisa te iubesc asa cum esti

5 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Ce *** de nume: ''babi'' rolling on the floor
Babuin sau ce?raised eyebrows
Si mai e si ''minune'' rolling on the floor.
Ai de capu' meu ce-a ajuns lumea. oh go on

| Helvete a răspuns:

Noo, nu esti fan! laughing Delooc oh go on! Chiar le detesti?! :-o oh go on Mda.

| byoana a răspuns:

Uite ntra aici sunt toate melodiile denisei si gasesti si duetele pe care le-a facut cu babi http://www.youtube.com/user/printuldinbalcani?blend=3&ob=4

| Yaso a răspuns:

Cum sa fie frumoasa o melodie d-alor? Daca intrii pe un site de versuri si te uiti la toate melodiile lor ai sa vezi ca vei gasi 1 strofa si 1 refren. Daca nu versurile atunci ce-ti place? Sunetul? E la fel la toate manele doar putin modoficat!

| Nécromancie a răspuns:

Nici tu nu stii ce zici acolo.ai gasit o melodie care iti place, si nu o gasesti. /: ) le detesti dar vrei lista INTREAGA?!