| petrut00 a întrebat:

Eu vreau sa-mi cumpar o chitara clasica sau acustica intre 100 si 200 ron.Nu vreau sa fie noua, asa la mana a doua.Am cautat foarte mult pe internet pe toate site-urile cu anunturi si nu am gasit.daca are cineva de vanzare saua gasit ceva pe net din salaj sa lase comm. Funda daca o achizitionez!

4 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Http://forums.rgc.ro/forum/88-chitare-acustice/
Na, cauta aici, nu se poate sa nu gasesti.

| infectieacuta a răspuns:

Daca vrei, cumparati una buna nou-nouta... asa esti sigur ca nu se strica din prima sau a 2-a utilizare. Una buna si ieftina e ARIA AWN 15 si e 250 ron :) stiu, pentru ca a comandat-o si o prietena de-a mea si suna foarte placut. http://mcmusic.ro/chitare/acustice/aria-awn-15-chitara-acustica-awn-15.html

| catelusa a răspuns:

Http://www.micapublicitate.ro/......25269.html

poate ajuta! tot ce am gasit...

bye!

| alexia00 a răspuns:

Buna Petru! As dori sa vand o chitara clasica marca DELSON. Aceasta se afla in stare pefecta deoarece nu a fost folosita pentru ca pe mine nu ma prea atrage muzica ...Pretul chitarii este de 200 roni.
Pentru mai multe informatii sau si poze contacteaza-ma la alexiaalexutza13@yahoo.com Sper ca ti-am fost de ajutor!