| anonim_4396 a întrebat:

Luni trebuie sa cant ceva la ora de muzica si eu nu am voce deloc.Dar tot imi trebuie o melodie si nu stiu ce. Daca stiti ceva melodii in romana, in afara de "Vara nu dorm"! Ca o mai canta cineva!

Răspuns Câştigător
| EuYoNuT a răspuns:

Poti incerca:
-Guess Who - "Tot Mai Sus"
-Stefan Banica Feat Marius Moga - Ce e dragostea?
-Deepcentral - O stea
-Vunk feat Antonia - Pleaca
Acestea sunt printe cele mai usoare de memorat si cantat happy

4 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Alege ceva rap, cu un negativ sarac gen nimeni altu`-cu dintii cariati
daca ai dictie poti incerca bitza feat ombladon-nopti albe pentru zile negre
ca sa faci rap e mai simplu, trebuie doar sa vorbesti peste negativ

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Incerca daca vrei o melodie de la andra sau andreea balan cum ar fi: libera la mare andreea balan

| DauFinPreaDivin a răspuns:

Daca nu ai voce incearca rap pentru ca e mai usor
alege o piesa de la parazitii sau cheloo sau bug mafia(e un pic mai greu la bug mafia)