| anonim_4396 a întrebat:

m-ar interesa un post Radio doar in Engleza pe care sa il ascult in masina, sugestii?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Daca ai internet radio la masina asculti ce post vrei tu, daca nu ai si nici nu prea vrei sa faci investitii, faci rost de un modulator fm, si asculti online pe telefon, iar de pe acesta prin bluetooth catre modulator fm, care iti scoate audio in radioul masinii. Ca si posturi... pai cam orice e din UK, cum foarte bine zice cineva, incepe cu BBC, avand internet pe telefon gasesti o gramada.

1 răspuns:
| Nonolita a răspuns:

In afara de BBC radio... vreo 60 cu diferite denumiri dupa 'bbc radio' mai ai 3. Alege.