| CevaPrivat a întrebat:

nu stiti cum se numeste melodia care se foloseste in filme cand spioneaza sau intra intr-o banca si fura? Uite un link de pe yt sa vedeti melodia, ca o vreau. E prima melodia care incepe: https://www.youtube.com/watch?v=oURC0kt83-A&t=146s

Răspuns Câştigător
| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Am dat pe link si m-a dat direct la o melodie daca te referi la asta e bine.
U Can't touch this
Daca te referi la sunetul de pe fundal de pe la inceputul video-ului atunci cu ala nu pot sa te ajut eu personal.