| Mirunica47 a întrebat:

Salut utilizatori! Stie cineva daca Three Days Grace va veni in Romania anul viitor? concertul lor de rock evolution festival de la Oradea s-a anulat sad. mersi oricum happy

1 răspuns:
| TheLittleReaper a răspuns:

Am citit pe Metalhead un articol in care erau numele unor trupe care s-ar putea sa sustina concerte la noi idn tara in 2013, printre care era si Three Days Grace.Eu personal nu stiu ce sa spun, dar cred ca ar trebui sa te mai uiti in timp pe pagina lor oficiala, acolo sigur va arata daca vor sustine un concert in Romania