| Alex143XManson a întrebat:

Va rog cine vinde chitari acustice, de preferabil negre. Sa nu depaseasca 200 lei. Si nu vreau rasp de genul,, poti intra aici". Daca e cineva interesat dati-mi id vostru sau nr de tel. FUNDA, URGEEENT!

1 răspuns:
| Andrada21 a răspuns:

Nu gasesti aproape NICAIERI o chitara acustica la pretul mai mic sau egal cu numai 200 Roni. O colega are o chitara de la firma "Horia Reghin" care a costat 280 roni. Fara husa... Ar fi bine sa cauti online... Poate la mana a doua. Da nu prea cred. Ma Rogg. Succes oricum.smugsmug