| Jako92 a întrebat:

Hey, va salut TPU caut o piesa care este cred o parodie la alta piesa romaneasca cateva versuri sunt cam astfel...-Te topesti ca inghetata i mijlocul verii, arzi in flacari ca Ana Lesko cheama pompierii....Si daca te pri d desculta o sa-ti dau papucii... vreau mult sa o gasesc...

2 răspunsuri:
| Ionut_Oana-Roxana_1989 a răspuns:

Ad Litteram - Recurs pentru memorie

| Jako92 explică:

Merci...dar nu Recurs pentru memorie e piesa ce o caut....aia e o parodie la o piesa de dragoste...o oarecare ironie are cam 5 minute piesa si daca nu gresesc in ea cinta vreo 3 sau 4 baieti...