| Zmady a întrebat:

Heyy Friends! As vrea si eu niste informatii despre Tokio Hotel (recente fara wikipedia) si niste poze daca se poate(2012-2013)! Dau funditaa! :* ♥

Răspuns Câştigător
| andra1223 a răspuns:

Iti scriu un articol dintr-o revista:
Ultimul lor album,"Humanoid", a aparut in 2009, iar de atunci nu s-a mai auzit nimic desspre Tokio Hotel.Acum,Bill si Tom s-au mutat in L.A. pentru a lucra la noi piese, majoritatea melodiilor fiind deja compuse.Colegii lor, Gustav si Georg au ramas in Germania, dar o sa li se alature curand pentru a incepe inregistrarile.
In mai 2012, au lansat piesa "If I die tomorrow" in colaborare cu formatia Far East Movement.http://www.youtube.com/watch?v=2t1a-HXJFAw :)