| kryspys a întrebat:

Heyyyyyyyyy tpuuu cred ca de 10 ori am pus intrebarea asta si nu stie chiar nimenea? Unele le-am gasit si eu da nu stie 3 melodiiiii prima melodie e cantata de o fata nu stiu daca si de un baiat nu am prins mult din a da am auzit-o acum cateva zile la televizor si fata zicea i'm so ninjaaaaa so ninjaaaaa so ninjaaaa si repeta si mai am inca una care o canta tot o fata na nu stiu poate si baiat cu ea si zice fata ooooooo i'm gone go my way ooooooo no matter what they say ooooooo cause i love you song (song) listen to the radiooooo si mai am una in care canta un baiat si spune o nina nina o no... please me vida no no... NU E CANTATA DE SUNRISE INC NINA NU E ASTA ca tot zic asta in mesaju meu si cand aud de melodia nina se gandesc la aia de la sunrise da nu e aia macar aia cu nina si ninja daca le stiti alea sunt mai importante da si prima vreau sa o aflu hai TPU ca trebuie sa le stiti va rog imi plac mult FUNDA DACA PRIMESC RASPUNSUL BUN PUPICIIIIIIIIIIIIII :X:X:X:X:X:X

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Probabil ai mai postat asta de 10 ori si n-ai primit vreun raspuns pentru ca nu stii sa scrii in limba romana cat de cat corect.

| Wolfszeitt a răspuns:

Nu te costă nimic să foloseşti nişte semne de punctuaţie. Nici măcar nu doare, în caz de te temeai în privinţa asta.