| Nothin4Ever a întrebat:

Hi.Am si eu o intrebare simpla. Care e piesa voastra favorita de la Rihanna? DE CE?

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Trebuie sa fii idiot sa-ti placa macar vreo melodie de la lepra asta care se numeste cantareata! Mie imi place coverul facut de Vanilla Ice dupa Umbrella, pentru ca o transforma in rock si suna decent.Pace!

| Barmaleus a răspuns:

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&ob=av2e

Răspuns utilizator avertizat
| Thunderstruck a răspuns:

Niciuna,pentru ca riana e naspahappy

| kRedhead a răspuns:

Rihanna - Skin. De ce? Numai eu ştiu.

Şi încetaţi cu comentariile gen X e naşpa, eşti tâmpit dacă îl asculţi pe Y, pentru că gusturile nu se discută;-j.

| kRedhead a răspuns:

Ouhh,schimbare de plan xDD.
Am vazut ca am raspuns cu "Skin" pentru ca era melodia mea si a fostului meu -.- eniuei. Favorita mea pana in acest moment este You Da One din motivul ca ...de fapt sunt mai multe motive O.o
Unul ar fi ca imi place mult videoclipul, cum fumeaza cuvintele...

| SuntFata a răspuns:

Rihanna-Man Down...de ce? pentru ca imi place nu stiu de ce cred ca imi place pentru ca zice "but is too late to turn back now" sau...nus doar imi place trebuie neaparat un motiv ca sati placa ceva?

| reniii23 a răspuns:

De fapt la mine sunt 2:
rihanna-unfaithful.pentru ca zice "I don't wanna be a murderer"
si.
rihanna-man down. unde continua cu "I just shot a man down"

| StefleaAndreea a răspuns:

Unfaithful...uita-te la asta.:X:X(daca esti fan the vamire diaries). http://www.youtube.com/watch?v=3tf_4B2paLE&feature=related.putin cam derivat de la film da pe mine m-a facut sa plang...fan Stefan.