| ToXicBrUn3Tt3 a întrebat:

Hi, ce melodi va place voua? :-s Ca m-am cam saturat de melo care le ascult eu si pentru imi dati voi niste melodibig grin Ms:*, Funda la cele mai bune! si vot la celalantehappy

4 răspunsuri:
| EVERYBODY a răspuns:

Eu văd că te-ai săturat și de gramatică. Din păcate lecțiile nu se plătesc cu funda și vot.

| kenNNzorFTW a răspuns:

Salut,Vescan-ploaie; Specii-Candy,boomba,masina timpului, dubgonu
Sisu-Am nevoie de rabdare, am nevoie de o pastila...etc... big grin

| IubesteEa a răspuns:

Maximilian aseara has has,sophie,maxim am spus,pe langa telefon,dragoste nebuna, volumul la maxim ilian, da frate ft grasul xxl laughing e misto succes funda vot?

| ElliBoss a răspuns:

Uite pe situ'`l acesta poti sa gasesti niste melodii super faine. eu d aici ascult!:X: http://top50.jurnalul-meu.com/, funda, te rog :-*?