| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Va spun tuturor Craciun fericit si un an nou plin de bucuri, dorinte implinite si sanatate! Vroiam sa va intreb daca stiti cum se numeste melodia care zice "N-am nimic fara tine si tot ce ii mai frumos in viata mea e doar din vina ta". Multumesc mult...si dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| silence a răspuns:

Craciun fericit la fel laura :)

http://www.youtube.com/watch?v=ojrTKOTGH9s asta e melodia :)
fundita?

4 răspunsuri:
| HypnoticPoison a răspuns:

Dana -Am nimic fara tine
Sarbatori fericite si tie

| mmary a răspuns:

Craciun fericit si tie!::* melodia se numeste am nimic fara tine si este cantat de dana nalbaruhappy funditaaaapuppy dog eyes?big grin

| micutza_8959 a răspuns:

Multumesc la fel
Sa ai parte de tot ce iti doresti kiss

| micutza_8959 a răspuns:

Aaaa da
Dana-am nimic fara tine