| 인스피릿 a întrebat:

Hmm. Asculta cineva de pe aici Theory Of A Deadman? Am observat ca se asculta rock, deci sunt doar curioasa. Si daca da, care sunt piesele voastre preferate? =)

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Preferata mea e all or nothing.(ma simt foarte legata de melodia asta, imi trezeste multe amintiri)
Dar imi mai place si not meant to be.

4 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Da, Santa Monica e preferata.

| sandy a răspuns:

Ascult doar Rammstein, nu îmi place alte trupe.

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Theory Of A Deadman - Not Meant To Be si Theory Of A Deadman - Bad Girlfriend :d Astea imi plac cel mai multe, dar si celelante is frumoasehappy

| pufarina a răspuns:

E cea mai faina trupa de rock pe care o stiu da mai intra si placebo dar no asta e cea mai faina bad grilfriend si end the summar