| yuP a întrebat:

Hristos a inviat! Cine imi da si mie o melodie pentru telefon ca nu stiu ce sa pun ca sa sune? House sau hip-hop big grin! Ori inceputul ori tai eu refrenul... Dau fundita mareeee

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Tonuri de apel pentru descarcat gasesti aici http://www.umnet.com/downloads/mobile-ringtones.aspx sunt 4354 de pagini cu muzica!

| rossCopperman a răspuns:

Brocncyde the crunk sper ca am scris bine e o melodie rock si sper sa iti placa happy hip hop Shoby pentru ani care trec happy