| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=2MKz0gkcgAo
cum se numeste mlodia

Răspuns Câştigător
| Harp a răspuns:

E un remix la Katy Pery - Hot n' Cold

4 răspunsuri:
| alexxa a răspuns:

Sunt dou melodii acolobig grin...prima nu am nici cea mai mica idee ce melodie e:-|... a doua este rmx dupa mel Katy Perry-Hot'n'Cold big grin

| ashley26pink a răspuns:

Se numeste Hot N' Cold. O canta Katy Perry.
Da' ce fata are "Jasper"...si ce moaca are " Edward " rolling on the floorrolling on the floor

| Harp a răspuns:

Degeaba spui ca raspunsul meu este nefolositor. Sunt zeci de remixuri, crezi ca stie cineva cu exactitate care este? Gandeste si tu putin, si oricum sunt mari sanse sa fie remix facut de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. eyes on fire by the blue foundation
2. hot n' cold (remix) by katy perry
3. 15 steps by readiohead