| diiiiiannnnaa a răspuns:

Fumoasa melodie... imi aduce aminte de copilarie ...cred ca toate melodiile ei sunt frumoase. o voce calda si o linie melodica armonioasa

15 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Slagar la vremea ei, ce sa mai spun... Chiar mi-a placut piesa. Acum imi trezeste doar nostalgii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram fan Madalina Manole.si acum o ascult cu aceeasi placere ca inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta parca a murit nu? Sau o confund?

| Leea1234 explică:

Eram mica .....si nu-mi doream altceva decat sa fiu ......ca ea!
melodie frumoasa!
http://www.youtube.com/watch?v=iy9J7cnpX3U

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

@Sensei.BRO, nu a murit. Doar a divortat si a facut un copil...rolling on the floor

| Leea1234 explică:

O confunzi bro!
nu madalina traieste, si e mai frumoasa ca niciodata!
laura stoica a murit!

| Leea1234 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=mu5OlwH5lqg
bro ----laura stoica
miruna- madalina are un bebe?
n-am stiut!
sa-i traiasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, stiam ca a murit, dar nu eram sigur care dintre ele big grin

| hashe86 a răspuns:

Daaa
cand eram pici eram innebunit dupa madalina
merci pentru melodie!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si care-i spilu? vrei sa vezi cine tine la tine? toata lumea te iubese! si stii de ce?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am mai auzit de melodia asta dar de foarte mult timp happy
Este foarte frumoasalove struck
@Andrutza-Ms ca mi-ai amintit de ea big grin

| turist a răspuns:

Este foarte frumoasalove struck

| SMTHING a răspuns:

DA frumoasa melodie

| Dara a răspuns:

Andrutza, raspund cu intarziere la intrebarea ta, dar nu puteam sa nu o fac, pentru ca a fost o vreme cand ii stiam cantecele Madalinei Manole pe de rost! Imi placea atat de mult! Am sa-ti ofer spre ascultare o melodie pe care eu o ascult cu mare placere chiar si acum :)
http://www.youtube.com/watch?v=bKcznzRafVA
Sper sa-ti placa.