| daddy a întrebat:

Va mai amintiti de filmu asta? :D
http://www.youtube.com/watch?v=f48vCgMNxoY#movie_player

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Ioi groaznic...acum ramane sa pui si papusa lui Zavoranca si nu mai dorm la noapte...

9 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

He he he...hai ca tot nu o sa ne sperii cum ne-a speriat bloody maryrolling on the floorrolling on the floor

| Barajag a răspuns:

Da, l-am vazut acum o luna, insa mi-as dori sa-l revadhappy

| hândel a răspuns:

Filmul meu preferat cand eram mic. happy

| albastrel a răspuns:

Papusa ciuky cumva? laughing sper sa nu gresesc numele...vai ce frica imi era cand ma uitam la filmele cu ea...batting eyelashes parca anul' trecut am vazut iar unul... cerau doua papusi d-astea care au facut o alta papusica ucigasa...mamamaa ce film worried

| Brigitta a răspuns:

Iuuuuibig grin Da-da-da.
Imi plac f mult filmele horror, chiar daca sunt f fricoasalaughing

| Lumy a răspuns:

Filmu meu preferatlaughing ador filmele de groaza:X

| 1968 a răspuns:

Papsa

| 1968 a răspuns:

Scz, papusa patrtea 1

| cartofiorrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Adooooor filmele de groaza indiferent daca sunt foarte fricoasa, cand apare "x"(pers groaznic)tot timpul inchid ochii da pentru ca sunt cam curioasa ii deschid atunci cand e parte groaznica(si urasc asta)big grindar tt iubesc filmele de groaza!big grin