| anonim_4396 a întrebat:

Va mai amintiti de Laura Stoica? http://www.youtube.com/watch?v=cXpQlp_KTEk

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Da... inca ne mai amintim de actrita grabita. Pacat ca a murit asa de tanara si in acel accident rutier sad. Dumnezeu sa o odihneasca!

8 răspunsuri:
| ellene a răspuns:

Cum sa nu... a lasat in urma niste melodii foarte frumoase. Pacat de viata ei si de cea a bebelusului ce urma sa il nasca... o familie intreaga a murit atunci sad trist

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Da...normalsad
cand a muryt s-a stins o stea...
melodyyle ey mereu vor
rasari ceva frumos `n mine!
era chyar...deosebytasad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, pacat, eu inca ascult cu placere melodiile ei, ma trec fiori cand le aud...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mare voce a muzicii românești.
Păcat că nu a putut să se bucure atunci când era aproape împlinită, urma să devină mămică...
Mulțumesc pentru melodie. Sensibilă și plină de dragoste.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sint actorul grabit cu ochii verzi.
http://www.youtube.com/watch?v=W-av2qVhkyM

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bro, pai tu ai ochii verzi? si pe deasupra mai esti si "un actor grabit"? de aia mor fetele dupa tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nekane, gratie lentilelor de contact iti poti implini visul blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are locul ei in istoria muzicii romanesti nu avem cum sa o uitam