| Woodenpints91 a răspuns:

Proima melodie mi se pare o panaramă. Chiar dacă mulţi o apreciază, mie mi se pare un mare fail a lu' Ozzy.
A două, e mai ok, dar mă plictiseşte. Nu aş asculta-o de bună voie. Dar melodia e ok. E de la mine, nu prea suport genul ăsta de melodii.

| CautNume a răspuns:

Ozzy Osbourne

| Whatthehell66 a răspuns:

Ozzy! happy

O zi buna.

| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Eu aleg Ozzy!
Numai bine!

| RockNbeer a răspuns:

Melodia lu' Lennon este cu mult mai buna decat Dreamer, Ozzy are melodii mult mai bune decat aia
incearca un http://www.youtube.com/watch?v=1q97XUgGON4

| CristiSeeker a răspuns:

Wow, depinde.
Daca vrei o melodie de stat chill si relaxare, as alege Dreamer.
Daca vrei o melodie cu un mesaj extraordinar, mergi pe Imagine.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Aproape imposibil, dar aleg Lennon

| RedHots a răspuns:

Ozzy.

| MariaSiAtat a răspuns:

John Lennon happy